Založit webové stránky nebo eShop

Historie

ROK   2012

3.3. se naše členky zůčastnily 3.KOLA JIHOMORAVSKÉ LIGY A  1.ROČNÍKU MEMORIÁLU JOSEFA BRYMA

      ZVV 1 - Jana Jašková - Dakota z Heranovy vily

    ZZO - Vostálová Naďa - Alwika Temný onyx, Nováčková Leona - Wenga Perunius Bohemia a Tampa Perunius Bohemia

    IPO - Milostná Petra 

25.3. Závod O pohár bible kralické

        ZZO       1. místo: Vostálová Naďa - Alwika Temný onyx - KK Kralice                                                                                          2. místo: Pánek Ladislav - Xpert Zealdus z kovárny - KK Rapotice                                                                                  3. místo: Baroš Pavel - Cassante Lavinor - KK Rapotice  

       ZVV 1     1. místo: Černý Zdeněk - Elys z Kuřimského háje - KK Miroslav                                                                                    2. místo: Barošová Amálie - Audase z Dorky - KK Rapotice                                                                                           3. místo: Coufalová Jana - Rita bez PP - KK Kralice   

30.4. dopolední ukázka pro děti z mateřské školky a večerní pálení čarodějnic

8.5.  zkoušky NZŘ posuzoval Jiří Hammera a figuroval Václav Jadrný, všichni úspěšně zkoušky zvládli

       ZZO   -   Leona Nováčková  - Tampa Perunius Bohemia                                                                                                              Tomáš Čechovský - Estrid z Heranovy vily                                                                                                                    MVDr. Jelínková    - Meggi                                                                                                                             ZM    -   Naďa Vostálová     - Alwika Temný onyx                                                                                                        ZVV3 -   Josef  Veselý        - Derik z Cagova ráje                                                                                                          ZPO1 -   Jana Jašková         - Dakota z Heranovy vily                                                                                                              -  Adolf Jašek            - Axa z Lomnického údolí 

25. a 26.5. jsme dělali pořadatele na Mistrovství MSKS 2012

2.6. Závod v poslušnosti  KK Rájec Jestřebí

      ZZO  -  Leona Nováčková  -  Tampa Perunius Bohemia  -  1.místo

      ZM   -   Leona Nováčková  -  Wenga Perunius Bohemia -  2.místo  

    

FINÁLE  JIHOMORAVSKÉ  LIGY  2012/2013

    MIROSLAVSKÝ  POHÁR

23.3.2013 se v KK Miroslav konalo 4.kolo Jihomoravské ligy - finále  a  Miroslavský pohár

               Těchto závodů se zůčastnili 4 členové s 5 psy se super výsledky smiley, počasí přálo i když mrzlo, parta a nálada byla opět úžasná wink

  JIHOMORAVSKÁ LIGA -  ZZO - 1.místo  -   Leona Nováčková - Wenga Perunius Bohemia 

                                                 6.místo -    Tomáš Čechovský - Bria z Krasového kraje

                                                 7.místo -    Leona Nováčková - Tampa Perunius Bohemia

                                                 11.místo -   Naďa Vostálová - Alwika Temný onyx

                                                 17.místo -   Šárka Kováčová - Sorbon Lipé Moravia

                                      ZVV 1 - 3.místo -    Jana Jašková - Brazil z Heranovy vily

                                                  12.místo -  Jana Cuofalová - Rita

MIROSLAVSKÝ POHÁR - ZZO - 3.místo - Tomáš Čechovský ml. - Bria z Krasového kraje

                                                  4.místo - Leona Nováčková - Wenga Perunius Bohemia

                                                  7.místo - Leona Nováčková - Tampa Perunius Bohemia

 yes  ZA KRÁSNÉ VÝSLEDKY A PREZENTACE NAŠEHO KK VŠEM VELIKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!

     2013

 

2.3.2013  2.KOLO  MEMORIÁLU  JOSEFA  BRYMA  A  3.KOLO  JIHOMORAVSKÉ  LIGY

Za krásného počasí a super atmosféry se naši členi zúčastnili prvních letošních závodů. Výsledky jsou skvělé.

ZVV 1 -  Jana Jašková -  Brazil z Heranovy vily  -  2.místo

ZZO    -  Leona Nováčková - Wenga Perunius Bohemia - 3.místo

          -  Tomáš Čechovský ml. - Bria z Krasového kraje - 5.místo

          -  Šárka Kováčová - Sorbon Lipé Moravia - 6.místo

   4kolo ligy jihomor kraje závod v Miroslavi

ZVV1 J.Jašková Brazil 3místo celkové umístění v lize 3 místo

         J.Coufalová Rita 5místo  celkové umístění 12 místo

ZZO L.Nováčková  Wenga 4 místo celkov.umístění 1 místo

       L.Nováčková Tampa 7místo celkov.umístění  7místo

      T.Čechovský ml. Bria 3místo celkov.umístění 6.místo

    Š.Kováčová Sorbon  celkov.umístění 17 místo

    N.Vostálová Alwika celkov umístění 11 místo

1kolo ligy 2013/2014

1kolo závod v Bzenci  J.Jašková Brazil 2místo ZVV1   a n .Vostálová Alwika 1 místo ZZO

2kolo závod  v Kuřimi  1 místo N.Vostálová Alwika  2 místo T.Čechovský Bria 7místo L.Nováčková Wenga

 

                                                           

 

 

                                                                                                               
       

      

 

                                                                                                  

                

                                              

 

 

                                                                                                                                 

 

 

ROK 2011

Na jaře se uskutečnil 10.ročník O pohár bible kralicképosuzoval p. A.Pouč                                                                 kat ZVV1 1místo J.Jašková Brazil z Heranovy vily /kralice                                                                                                           2místo  M.Blažek Amir IR-SED /hostěrádky                                                                                                               3místo A. Barošová Odas z Dorky /rapotice                                                                                                   kat ZM   1místo J.Cofalová  Rita bez PP /kralice                                                                                                                       2místo E .Binderová Xantos Anrebri /rapotice                                                                                                                3místo L.Kratochvíl Miky z Berounské bašty   /kyvalka                                                                         

29.4 pálení čarodějnic pro školku a 30.4 palení čarodějnic pro občany

6.5.Předváděcí akce v obci Rozteč u Velké Biteše                                                                                                     

 Závod v Miroslavi  Jašková ,Coufalová ,Jindra   v červnu předváděčka ve Vicenicích,závod ve Svitavce účast Jašková a Nováčková

1 -2.10 jsme dělali pořadatele na Mistrovství MSKS ve Zbraslavi                                                                                      30.10 se    pořadal 9 ročník O pečet kralického starosty      posuzoval p.J.Hammer figuroval V.Jadrný                                            kat. ZZO  1místo N. Vostálová Alwika Temný onyx /kralice                                                                                                       2místo L.Nováčková  Wenga Perunius Bohemia   /kralice                                                                                                 3místa l.Pánek  Xprt z Kovárny  /rapotice                                                                                                      kat ZM   1místo Z.Brhelova  Alis Nobila / miroslav                                                                                                                     2místo J.Coufalova Rita bez PP /kralice                                                                                                                       3místo D.Tvarůžek  Xara bez PP /náměšt                                                                                                      kat ZVV1   1místo V.Sedláková  Ir ze Svobodného dvora /kývalka                                                                                                 2místo S.Buršíková Chen ze Svobodného dvora  /rybníček                                                                                              3místo A. Nymburská Luthor z Atarova dvora                  

 

Během celého roku naši členi skládali zkoušky:                                                                                                               Jašková Jana - Axa z Lomnického údolí - ZVV 1, spněna bonitace                                                                                Jašek Adolf - Brazil z Heranovy vily - IPO 3, ZPS 1, ZPO 1                                                                                                        Brazil z Heranovy vily se zůčastnil Svodu chovných psů na Karlštejně kde se umístil na krásném 6. místě z celkových 120 přihlášených.                                                                                                                                          Nováčková Leona - Wenga Perunius Bohemia - FPr 1, ZVV 1, IPO - V,   výstava Znojmo V 3                                                                       Tampa Perunius Bohemia - BH                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

                                              

V listopadu se uskutečnil klubový přebor pro členy klubu, všichni obrželi krásné hodnotné ceny včetně našich mládežníků. Počasí přálo, nálada byla výborná. Snad se nám podaří více takových akcí.

 

                                          

                                     

 

  • Na jaře se uskutečnil 9 ročník O pohár bibla kralické,posuzoval p. m. Oliva figuroval p. Dundalek.                            kat ZM vyhral P.Mašek Cia z Třešnaku z V.Bíteše 3místo obsadila naše členka J. Coufalová Rita                        kat ZVV1 vyhral Jašek Brazil z Heranovy vily 2místo.J.Veselý Derri s cagova ráje
  • 30.4. Předváděčka pro mateřkou školku ,večer pálení čarodějnic.
  • 15.5. zkoušky MZŘ  rozhodčí.A.Pouč  vedoucí akce Jaškova                                                                                - uspěli:  D.Kini Okie od Alfréda   FPr1                                                                                                                     J.Veselý Derrik s Cagova ráje  IPO1
  • Předváděčka v Pyšeli a Vicenicích.
  • 18.9. závod Rájec Jestřebí zůčastnily se J.Coufalova a J.Jindra.
  • 25.9. zkoušky NZŘ posuzoval M.Oliva    figurant T.Čechovský                                                                                        ZVVI složil J.Vesely Derrik
  • 2.10. Mistrovství ČKNO na Zbraslavi dělali jsme pořadatelé.
  • 9-10.10. Mistrovství MSKS opět jsme dělali pořadatelé a velmi úspěšně.
  • 23.10. zkoušky MZŘ rozhodčí J.Hammer figurant J.Štěpař                                                                                    - uspěli: Nováčkova Wenga  BH                                                                                                                                 Mátlová  Flér   IPO-V                                                                                                                                     Jašek   Brazil  IPO3
  • 6.11. 8. ročník o pečet kralického starosty  rozhodčí A.Pouč   figurant T.Čechovský                                                        ZM.: J.Pallot-Gille /P.Hrušková-Afaire/Z.Brhelova-CHevalier                                                                                ZVV1 :J.Jaškova - Dakota / A.Jašek-Brazil /J.Pallot-Atrei/J.Veselý-Derrik                                 20.11.proběhl obranářský den byla to velmi podařená akce                           

ROK 2009

  • 21.3. 2009 8ročník O pohár Bible kralické, posuzoval p. Milan Oliva, figuroval: p. Miloš Dundálek
  • 30.4.2009 se na našem cvičáku konalo Pálení čarodějnic ve spojení s akcí pro děti z mateřské školky, která se koná každoročně na našem cvičišti s ukázkami výcviku našich psů
  • 8.5.2009 zkoušky dle MZŘ, kterých se zůčastnilo 8 prsovodů (5 jich uspělo, z našeho klubu - Ilova Smištíková s fenou Derila zkoušku BH a Daniela Doležalová s fenou Xsara zkoušku BH)
  • 30.5.2009 se konal závod pořádaný kynologickým klubem Miroslav, kterém náš klub prezentovali Jana Jašková s Brazilem, Jana Coufalová s Ritou a P. Jindrová se svou fenkou kanadského ovčáka
  • 19.9.2009 se naši členové zůčastnili závodu v Rájci Jestřebí, kde Jana Jašková obsadila s Brazilem v kat. ZVV1 - 2místo a s Dakotou v kat. ZM - 2místo a Jana Coufalová s fenou Ritou v kat. ZM - 3místo 
  • 20.9.2009 se na našem cvičišti konaly zkoušky dle NZŘ, kde uspěli Babuňková s Ritou - ZZO, Coufalová s Ritou - ZZO, Smištíková s Derilou - ZZO, Doležalová s Xsarou - ZZO a Veselý s Derrikem - ZM. 
  • 31.102009 jsme pořádali zkoušky MZŘ uspěli IPO2 Jašek pes Brazil,FPr1 Doležalova fena Xsara ,BH Veselý pes Derik.
  • 21.11.2009 se konal 7ročník O pečet kralického starosty naši členové obsadili 2místo J.Coufalová -Rita,4místo J.Jaškova -Dakota.5místo I.Smištíkova - Derya    
  • poslední akcí byl klubový přebor letos se konal kat.ZM/ZVV1

    ROK2010                                                                                       

TOPlist