Založit webové stránky nebo eShop

Klubový přebor

19 ročník 2016

1 místo Bartůšek p. Xela z Kralické tiskárny 189b

2 místo T.Čechovský Estrid z Heranovy vily 184b

3 místo Bartůšek P.Chopper Derik 177b  4.Š.Kováčová  Sorbon z Matouškovy zahrady175b   5.P.Svoboda Coudy z kralické tiskárny 165b 6 místo Jašek Cassius z Kralické tiskárny

 

18.ročník 2014 dle ZVV1

1místo P.Bendová Hugo Ir-Sed 217b

2místo A.Jašek Axa z Lomnického údolí 203b

3místo T.Čechovský Estrid z Heranovy vily 186b

 

 

 

17.ročník 2013    ZVV1

1místo    Jašek Adolf  Brazil z Heranovy vily           NO  
2místo    Jaškova Jana  Axa z Lomnického údolí    NO  
3místo   Kováčova Šárka  Sorbon z Matouškovy zahrady  NO  
ZZO
1místo Leona Nováčková Wenga Perunius Bohemia    NO  
2místo Tomáš Čechovský Bria z Krasového kraje    BOM  
3místo Zdeněk Tekal  Oxa od PČR  NO  

 

16. ročník 2012

1.místo Adolf Jašek Brazil z Heranovy vily     NO           
2.místo Jana Jašková Axa z Lomnického údolí     NO
3.místo Tomáš Čechovský Bria z Krasového kraje     BO

 

15 Ročník 2011

1místo Adolf jašek Brazil z Heranovy vily  NO         
2místo Adolf Syrový Tessie bez PP RTW
3místo Tomáš Čechovský Bria z Krasového kraje BOM

 14 ROČNÍK - 2010
Kategorie ZVV1

1místo Jiří Jindra    Conny bez PP Pitbul
2místo Adolf Syrový Tessie bez PP RTW
3místo  Jana Jašková Dakota z Heranovy vily NO
4místo Zdeněk Tekal Oxa od PČR NO

13 ROČNÍK - 2009

Kategorie ZVV1

1.místo   Jiří Jindra Conny bez PP Pitbul
2.místo Adolf Jašek Brazil z Heranovy vily  NO
3.místo Zdeněk Tekal Oxa od PČR NO

Kategorie ZM 

1.místo   Jana Jašková Dakota z Heranovy vily NO
2.místo Adolf Syrový Tessie bez PP RTW
3.místo Jiří Jindra fena kanadského ovčáka  

12 ROČNÍK - 2008

1.místo   Jana Jašková Brazil z Heranovy vily NO
2.místo Miloš Dundálek Erko z Jezince NO
3.místo Jiří Jindra Conny bez PP Pitbul

11 ROČNÍK - 2007

1.místo   Jiří Jindra Conny bez PP Pitbul
2.místo Adolf Jašek Brazil z Heranovy vily  NO
3.místo Jana Jašková Eliška Bohemia Abakan NO

10 ROČNÍK - 2006

1.místo   Jana Jašková Eliška Bohemia Abakan NO
2.místo Jiří Jindra Conny bez PP  Pitbul
3.místo Adolf Syrový Tessie bez PP RTW

9 ROČNÍK - 2005

1.místo   Jiří Štancl Chriss s PP Bauceron
2.místo Jana Jašková Ada z Marečkovy louky  NO
3.místo Adolf Syrový Tessie bez PP RTW

8 ROČNÍK - 2003

1.místo   Adolf Syrový Tessie bez PP RTW
2.místo Jana Jašková Bora Nela od Dalešic NO
3.místo      

7 ROČNÍK - 2002

1.místo   Josef Veselý Zibo Venušina sopka NO
2.místo Libor Kazda Sudan Venušina sopka NO
3.místo Jana Jašková Axa Nela od Dalešic NO

6 ROČNÍK - 2001

1.místo   T. Čechovský Dar Abba-Sonnia Dobrman
2.místo L. Krupicová Aika z Ohnivých plání Boxer
3.místo Č. Tomec Dark z Kralické tiskárny NO

5 ROČNÍK - 2000

 Kategorie ZM

1.místo   Jana Jašková Scheila z Krupičkova mlýna NO
2.místo Zdeněk Tekal Scherry bez PP NO
3.místo Jana Janíčková Adyn z Rošťáku Boxer

Kategorie ZVV1

1.místo   Tomáš Čechovský Dar Abba-Sonia Dobrman
2.místo Čestmír Tomec Dark z Kralické tiskárny NO
3.místo Jan Trpělka Kent z Kralické tiskárny NO

4 ROČNÍK - 1999

1.místo   Tomáš Čechovský Darrius Abba-Sonnia Dobrman
2.místo Josef Veselý Sudan Venušina sopka NO
3.místo Lenka Krupicová Aika Z Ohnivých plání Boxer

3 ROČNÍK - 1998

1.místo   Lenka Krupicová Aika z Ohnivých plání NB
2.místo Mirek Chadim Era z Kralické tiskárny NO
3.místo Jan Trpělka Body Jiris NO

2 ROČNÍK - 1997

1.místo   Jana Jašková Sema z Podskalky NO
2.místo Lenka Krupicová Aika z Ohnivých plání NB
3.místo Jan Trpělka Or bez PP NO

1 ROČNÍK - 1996

1.místo   Čestmír Tomec Dark z Kralické tiskárny NO
2.místo Jiří Štěpař Derry z Kralické tiskárny NO
3.místo Mirek Chadim Era z Kralické tiskárny NO

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist