Založit webové stránky nebo eShop

O pečeť kralického starosty

O PEČEŤ KRALICKÉHO STAROSTY /podzimní závod/

1ročník  2003  dleSchHA 1místo:D.Zemanova Cyro Mazdev
2ročník2004  dle ZVV1  1místo.P.Vrána-Brix tigra czech
                      dle IPO1    1místo.Ševčíkova-Borg Hos.stráně
3ročník 2005  dle IPO1    1místo P.Milostná-Alma Boveja
                                  dleZVV1    1místo V.Slamova-Nera Ir-Sed
 
4ročník 2006 dle IPO1     1místo J.Boleslav-Pira hartis
                      dle ZVV1   1místo J.Jindra -Conny bez PP
                                                          3místo  J.Jaskova-Eliška Bohemia Abakan
5ročník 2007 dle IPO1    1místo:S.Buršíkova -Chris z Nového draka
                                                            3místo.J.Jaškova-Eliška Bohemia Abakan
                               dle ZVV1    1místo:S.Buršíkova  -Quino
                                                           5místo.J.Jindra -Conny bez pp
                                        6místo Z.Tekal-Oxa od PČR
6ročník 2008  dle ZVV1  1místo:V.Juránek-Arka z Dubového mlýna
                                       6místo:J.Jindra-Conny
                                       12místo Z.Tekal-Oxa od PČR
7ročník 2009  dle ZVV1 1místo.P.Pouč-Bonnie Svitavské vrchy
                                       2.místo J.vesely - Derry z Cagova ráje
                        dle ZM  1místo.P.Mašek-Cia z Třešnáku
                                      2místo:j.Coufalova Rita bez pp
                                      4.místo:J.Jaskova Dakota z Heranovy vily
                                      5.místo:I.Smištíkova -Clan Deryla Black Sentinel
 
8.ročník 2010 dle ZVV1  1.místo J.Jaškova - Dakota z Heranovy vily
                                        2.místo A.jašek - Brazil z Heranovy vily
                                        3.místo J. Pallot - Atrei  bom
                                        4. J. Veselý - Derrik s Cagova ráje
                       dle ZM     1.místo J Pallot - Gille   bom
                                      2místo  P.Hruškova -Afaire Olbramovický kvítek
                                      3.místo Z.Brhelova CHevalier
                                       4místo J. Coufalová Rita bez PP
                                       5.místo Z.Mátlová Flér s Cagova ráje
                                  

9. ročník 2011 dle ZVV1  1.místo Věra Sedláková - Ir ze Svobodného  dvora - KK Kývalka                                                                                2.místo  Simona Buršíková - Chen ze Svobodného dvora - KK Rybníček                                                                         3.místo  Andrea Nymburská - Luthor z Atarova dvora  - KK Svitávka                                                               dle ZM   1.místo Zdenka Brhelová - Alis Nobila la cageauxfolex   KK - Miroslav                                                                              2.místo Jana Coufalová - Rita  bez pp  - KK Kralice                                                                                                       3.místo David Tvarůžek - Xara bez pp - KK Náměšť                                                                                          dle ZZO   1.místo  Nada Vostálová - Alwika Temný onyx - KK Kralice                                                                                             2.místo Leona Nováčková - Wenga Perunius Bohémia - KK Kralice                                                                                 3.místo Ladislav Pánek - Xpert z Kovárny - KK Rapotice                                                                            

                                  

 

10.ROČNÍK 2012     17.11.2012

ZZO  -  1.misto -  Čechovský T. - Bria - KK Kralice             5.misto - Nováčková L. - Wenga - KK Kralice

           2.misto - Ondráčková T. - Argo - KK Třebíč             6.misto - Čechovský T.ml. - Estrid - KK Kralice

           3.misto - Losová M. - Coudy - KK Třebíč                7.misto - Kováčová Š. - Sorbon - KK Kralice

           4.misto - Nováčková L. - Tampa - KK Kralice          8.misto - Palátová M. - Bastien - KK Náměšť

 

ZVV1 - 1.misto - Jašková J. - Brazil - KK Kralice               4. - 6.misto - Pánek L. - Xpert - KK Rapotice

           2.misto - Slezáček M. - Pady - KK Kyjov                                - Vokounová A. - Wesley - KK Žďár

          3.misto - Cuofalová J. - Rita - KK Kralice                                  - Vokounová B. - Faty - KK Žďár11

11.ročník 2013   29:9:2013  ZZO 7 soutěžících / ZVV1 5 soutěžících

ZZO 1místo -M.Losová -Coudy austral.ovčák -kk Třebíč Nové dvory 56b

        2místo -T.Ondráčková -Argo zlat.retriver -kk Třebíč Nové dvory 55b

     3.místo -L.Pánek - Xpert -BOT  -kk Rapotice 53b

ZVV1 : 1místo -J.Jašková - Axa   NO - kk Kralice nad osl 167b

           2místo - B. Vokounova -Fatty NO - kk Ždár nad Sázavou  163 b

           3místo - M.Slezáček -Punc Anrebri - kk Kyjov 138 b


12ročník 2014   rozhodčí J.Hammer figurant M.Petrnek

  kat ZVV1 1místo V.Sedláčková  IR Svobodný dvůr kk Kývalka

           2místo D.Suchánek Nax Nela od dalešic kk Náměšt

          3místo P.Bartůšek Xela z Kralické tiskárny kk Kralice

kat ZZO 1místoI.Krejčí Výmarský ohař kk

            2místo O.Jiráková Enigme olbram kvítek  kk Třebíč Poušov

          3  místo M.Smetanová Florance   švýcarský ovčák  kk

 

TOPlist